Teknede Düğün Kampanyaları

Teknede Düğün Kampanyaları

TEKNEDE  DÜĞÜN  KAMPANYALARI, GEMİ DÜĞÜNLERİ, DÜĞÜN TEKNELERİMİZ

düğün tekneleri Düğün Davet Teknesi ,Düğün kampanyalarımız,Davet teknesi,Teknede düğün kokteyl,teknede düğün kampanyaları,Gemi Düğünleri,gelin damat masası,Teknede davetler,nişan yemeği,İş yemekleri ,teknede toplantı , prezantasyon gezileri ,şirket yemekleri ,organizasyonlar,güvenilir tekne kiralama firması beyaz martı ile boğaz turları teknede davet için hazırlanan kokteylin ardından düğün yemeği,ve vur patlasın çal oynasın,dj eşliğinde veya canlı müzik gurupları yani ne isterseniz,Herkese herkese ye göre düğünler,davetler ve organizasyonlar.

BEYAZ MARTI  Turizm ve organizasyon ile özel misafirlere,özel organizasyonlar düzenlemek veya Tam gün istanbul gezilerinde turistik yerler gezildikten sonra ,akşam yemeklerini boğazda teknelerimiz de fasıl eşliğinde unutulmaz bir güne dönüştürmenizi sağlıyoruz. Yemekli turlarımız 4 saat olup Belirlenen hareket noktasından belirlenen saat ‘de başlayıp en geç 00.30’da tur sonlandırılır. Müzik eşliğinde hoş sohbet ortamında, dostluklarla başlayıp limana yanaştığı yemekli, mehtap boğaz turları düzenlenmektedir.istanbul Boğaz’ının  büyülü olan atmosferinin yanı sıra, şehrin gündüz gözüyle de denizden ve özellikle Boğaz’dan görüntüsü bir başka keyif vesilesi. Hele baharın adeta gelişini müjdeleyen ve Boğazın her iki yakasını adıyla anılan renge bürünen erguvanları izlemek şehir de yaşayan şanslı kitlenin dışında ziyarete gelen siz misafirlerimiz için de gerçek bir ayrıcalık olsa gerek.Bizim işimiz.Ayrıca istenirse(ücretli) misafirlerinizi otelden yada belli bir noktadan servislerimizle alıyor ve gece sonunda tekrar otel ve ana arterlerde alınan güzergahta bırakıyoruz.Teknede Düğün kampanyaların dan faydalanın. 100-500 kişilik düğünler (pazartesi,salı,çarşamba,perşembe günleri gündüz )geçerlidir.

0542 357 66 72

TEKNE DE DÜĞÜN KAPMANYASI

HAFTA İÇİ    100- 500 KİŞİ HERŞEY DAHİL fiyatlar !!!

 HAFTA İÇİ ÖZEL KAMPANYA FİYATLARIMIZ. HER ŞEY DAHİL SİSTEMİMİZ İLE EKSTRA HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEKSİNİZ…

MASA SANDALYE SÜSLEME +ALKOLLÜ ORGANİZASYONLARDA TERASTA AÇIK KOKTEYL + ARŞİVİMİZDEN VEYA SİZİNDE HAZIRLADIKLARINIZ ‘DAN ÜCRETSİZ VE KESİNTİSİZ MÜZİK YAYINI + STANDART DÜĞÜN MENÜMÜZ ( İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLİR. ) + LİMİTSİZ ALKOLSUZ İÇECEKLER + PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE HİZMET

+ TEKNEMİZ SADECE SİZE AİT + TEKNE KİRASI DAHİL

         500-600 MİSAFİR

                  200-400 MİSAFİR

       150 MİSAFİR

       100 -MİSAFİR

TUR GÜZERGAHI

Misafirler Belirlenen hareket noktasından alınarak tura başlanır.

Beşiktaş,Beykoz,Arnavutköy,Kuleli,Beylerbeyi,Kabataş,İstinye,Boyacıköy,

Rumeli hisarı, bebek,Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy sahilini takiben Çırağan Sarayına kadar ilerler ve Anadolu yakasına geçer.

Beylerbeyinden başlayarak Anadolu sahili doğrultusunda yalıları takiben Beykoz’a ulaşılır

ve burada yemek servisi verilir.

Yemek servisi ardından bir süre burada istirahat sonrası tekrar Avrupa sahiline geçilir.

Yeniköy,İstinye sahilindeki yalıları izleyerek Belirlenen hareket noktasına varıldığında misafirleri bırakılarak tur sonlandırılır.

ÖNEMLİ NOT: TUR GÜZERGAHI HAVA VE DENİZ ŞARTLARI

VE TEKNENİN KALKIŞ NOKTASINA GÖRE DÜZENLENİR.

Boğazda teknede düğün, nişan, davet, açık hava organizasyonu için yeni ve modern bir tekne.

Özel günleriniz ve tekne düğünü için lütfen bizden fiyat alınız